Diplomatic greetings

23 червня 2023 року, в рамках проєкту Erasmus+ Jean MonnetHuman rights in the EU”, делегація студентів Інституту права та Інституту міжнародних відносин та національної безпеки Національного університету «Острозька академія» відвідали Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв». Захід проходив в рамках молодіжного проєкту «Diplomatic greetings».

Захід розпочався з виступу генерального директора ДП «ГДІП» Павла Кривоноса. До вітального слова долучився доктор історичних наук, професор, ректор Дипломатичної академії України при МЗС України (1996–2003, 2007–2012 рр.), Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр (2003–2007; 2012–2019 рр.), дуаєн дипломатичного корпусу в Республіці Кіпр Борис Гуменюк. До привітання долучилась керівниця проєкту “Human rights in the EU” Ольга Балацька.

«Ви, студенти Острозької академії, – майбутнє нашої держави, елітна молодь, оскільки є студентами першого славетного закладу вищої освіти України. Попри усі виклики й загрози, зокрема війну рф щодо України, ви залишились тут, на рідній землі. Навчайтеся, шануйте українську мову і своїх викладачів. Саме вам відбудовувати вільну, незалежну країну», – зазначив Павло Кривонос.

Директорка Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки, кандидатка юридичних наук, доцентка Ольга Балацька звернулася із вітальним словом:

«Ми надзвичайно дякуємо Павлу Олександровичу й команді ГДІП за організацію сьогоднішнього заходу, молодіжного проєкту навчального візиту спудеїв Острозької академії з представниками дипкорпусу. Це унікальна можливість для студентів НаУОА навчатись, якісно зростати, проходити практику і стажування, а також в подальшому працевлаштовуватися. Нехай повертається уся відданість і кропітка праця колегам із ГДІП сторицею».

Під час основної частини заходу учасники змогли послухати:

• Надзвичайну і Повноважну Амбасадорку Ірландії в Україні пані Терезу Хілі;
  • Військового аташе посольства Пакистану пана Мухаммада Джавада Ахмеда;
  • Представницю Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні пані Кароліну Ліндхольм Біллінг.

Під час зустрічі студенти мали змогу подискутувати зі спікерами та поставити власні запитання, які їх цікавлять. Впродовж лекцій, кожен із запрошених спікерів розкрили основні аспекти специфіки їх роботи та розповіли, як боряться із викликами, що постають у їхній професійній діяльності.

Від імені проєкту дякуємо студентам за активну участь у дискусіях та цікаві запитання до спікерів.
Далі більше, оскільки це – Human rights in the EU!