Міжнародний Форум “Права людини, демократія і верховенство права: взаємодія в ЄС”

Запрошуємо усіх охочих долучитися до Міжнародного Форуму “Права людини, демократія і верховенство права: взаємодія в ЄС”/The International Forum “Human rights, democracy and the rule of law: interaction in the EU” в межах Erasmus+ Jean Monnet Module – Human Rights in the EU (101085107 – HREU – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

Дата проведення: 15 червня 2023 року
Місце проведення: Національний університет «Острозька академія», просп. Незалежності 3, м. Острог, Рівненська область (приміщення Нового корпусу, ауд.206).
Формат: змішаний (очно/онлайн)
Час: 10.00-17.00

Passcode: 429926

Міжнародний форум має на меті залучити дослідників, студентів, юристів, активістів для обговорення актуальних питань прав людини, демократії та верховенства права в Європі.

Основні дискусійні панелі:

1. Цілі та цінності прав людини;
  2. Демократія та пост-пандемічні виклики;
  3. Верховенство права та правосуддя.

Під час Міжнародного форуму будуть обговорюватись питання впливу пандемії COVID-19, у тому числі питання обов’язкової вакцинації, на права людини; політика демократії та заходи щодо заохочення та гарантування дотримання прав людини; нещодавня практика Суду ЄС у контексті доступу до правосуддя та ролі судової системи у забезпеченні здійснення правосуддя та захисту прав людини відповідно до Хартії.